Lazer Göz Ameliyatı Uygunluk Testi

Ücretsiz Lazer Göz Ameliyatı Uygunluk Testi

Göz çizdirme yani lazer göz ameliyatı olmanın bazı şartları var. Bir görme bozukluğunuz varsa ve lazer göz ameliyatı olmak istiyorsanız bu şartları yerine getirmiş olmalısınız. Şartlar hakkında detaylı bilgi almak için “lazer göz ameliyatı” yazımızı okuyabilirsiniz.

GozCizdirme.com ekibi tarafından hazırlanan bu uygunluk testi tamamen ücretsizdir. Size sorulan soruları yanıtlayarak lazer göz ameliyatı için uygun bir aday olup olmadığınız ile ilgili ön rapor oluşturabilirsiniz.

#1. Kaç Yaşındasınız?

Orijinal metin


 

#2. Şuan gözlük veya kontakt lens kullanıyor musunuz?

#3. Kırma kusurunuz aşağıdakilerden hangisi?

#4. Aşağıdakilerden herhangi birisine sahip misiniz?

#5. Son bir yıl içerisinde göz dereceleriniz değişti mi?

#6. Aşağıdaki seçeneklerden hangisi sizin göz derecenize daha yakın?

#7. Şuanda bebek emziriyor musunuz veya hamile misiniz?

#8. Daha önce herhangi bir göz ameliyatı geçirdiniz mi? (Evet ise lütfen detay verin, hayır ise hayır yazın.) Lütfen boş bırakmayın.

Sonuç Hazırlanırken Lütfen Bekleyin…

Bitir

Sonuç

Sana iyi haberimiz var, görünüşe göre Lazer göz ameliyatı için uygun bir adaysın. Hemen tedavi yöntemleri hakkında bilgi almak için “Lazer Göz Ameliyatı” yazımızı okuyabilirsin.

Üzgünüz, görünüşe göre Lazer Göz Ameliyatı için uygun bir aday değilsin. Nedenleri hakkında bilgi almak için “Lazer Göz Ameliyatı” yazımızı okuyabilirsin. Unutma, bu test tıbbı bir tavsiye veya teşhis niteliği taşımaz. Daha detaylı bir test ve kesin sonuç  için bir göz doktoruna muayene olmalısın.

Test kullanım koşulları

  • Bu testte paylaştığınız bilgiler gizliliğinizin korunması amacıyla hiç kimse ile paylaşılmaz veya kayıt altına altınmaz.
    Bu test, tıbbı tavsiye niteliği taşımaz. Tıbbi tavsiye ve teşhis, bir göz hekimi tarafından fiziki muayene gerçekleştirildikten sonra verilir.
  • Test sonucunun doğruluğu, GozCizdirme.com tarafından garanti edilemez.
  • Bu testi kullanarak kullanım koşullarını kabul etmiş sayılırsınız.
  • AllAboutVision.com‘dan destek alınarak hazırlanmıştır.

İlgili Makaleler

3 Yorum

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Başa dön tuşu