Hakkımızda

GozCizdirme.com sitesi, ziyaretçilere görme bozuklukları ve tedavileri hakkında en doğru bilgileri tarafsız bir şekilde paylaşmak amacıyla 2020 yılında kuruldu.

İçeriklerimiz

İçeriklerimizin tamamı GozCizdirme.com sitesi yazarlarına aittir ve telif hakkı ile korunmaktadır.

İçeriklerde yer alan bilgilerin güvenliği

GozCizdirme.com sitesinde yer alan içeriklerin tamamı alanında uzman kişiler tarafından oluşturulur ve/veya kontrol edilir ve onaylatıldıktan sonra paylaşılır. Bunun yanı sıra bilgilerin doğruluğunu teyit etmek amaçlı çeşitli kaynaklar kullanılabilir.

Bilgilerin güncelliği

GozCizdirme.com sitesinde yer alan içerikler yazar ekibi tarafından sık sık kontrol edilir ve güncellenir. Güncel olmadığını ve/veya yanlış bilgi içerdiğini düşündüğünüz yazıları bize iletebilirsiniz. Bildirdiğiniz içerikler ekibimiz tarafından kontrol edilir ve sürekli güncellenir.

GozCizdirme.com sitesi kim tarafından finanse ediliyor?

Elbette tüm web sitelerinin ürün ve hizmetlerini paylaşabilmesi için belirli bir kaynak oluşturması gerekiyor. Bunun için çeşitli şirketlerin sponsurluk ve reklamlarını paylaşıyoruz.

Reklamlar ve tarafsızlık

Sitemizin kuruluş amacı olan tarafsız ve doğru bilgi paylaşımıdır. GozCizdirme.com sitesinin reklam veren şirketler ile bir bağı yoktur ve reklam veren hiçbir firmaya bağlı değildir.