Hakkımızda

GozCizdirme.com; ziyaretçilere görme bozuklukları ve tedavileri hakkında en doğru bilgileri tarafsız bir şekilde paylaşmak amacıyla 2020 yılında kuruldu.

İçeriklerimiz

İçeriklerimizin tamamı GozCizdirme.com sitesi yazarlarına aittir ve telif hakkı ile korunmaktadır.

İçeriklerde yer alan bilgilerin güvenliği

GozCizdirme.com sitesinde yer alan içeriklerin tamamı alanında uzman kişiler tarafından oluşturulur ve/veya kontrol edilir. Bunun yanı sıra bilgilerin doğruluğunu teyit etmek amaçlı çeşitli kaynaklar kullanılabilir.

Bilgilerin güncelliği

Web sitemizde yer alan içerikler editörlerimiz tarafından belirli zaman aralıklarında kontrol edilir ve güncellenir. Güncel olmadığını ve/veya yanlış bilgi içerdiğini düşündüğünüz içerikleri bize iletişim sayfamızdan bildirebilirsiniz. Bildirdiğiniz içerikler editörlerimiz tarafından kontrol edilir ve sürekli güncellenir.

GozCizdirme.com sitesi kim tarafından finanse ediliyor?

Tüm web sitelerinin ürün ve hizmetlerini paylaşabilmesi için belirli bir kaynak oluşturması gerekiyor. Bunun için çeşitli şirketlerin sponsorluk ve reklamlarını paylaşıyoruz. (Reklam ve işbirliği için iletişim sayfamız)

Reklamlar ve tarafsızlık

Sitemizin kuruluş amacı tarafsız ve doğru bilgi paylaşımıdır. Sitemizin sponsor şirketler ile bir bağı yoktur ve sitemize sponsor olan hiçbir firmaya bağlı değildir. Sitemizde yer alan reklamlar hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen gizlilik politikası sayfamızı ziyaret edin.

Başa dön tuşu